ZD-NAWÓZ ZIOŁOVIT NATURALNY DO ZIÓŁ 300ML

Kod produktu: TW002400

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Nawóz naturalny dla ziół, powstały z przefermentowanego, oryginalnego Guano pochodzącego z wysp peruwiańskich. Wasze zioła będą zdrowe, wolne od chemii, będą szybciej się rozwijać i nie utracą aromatu. Guano to zlepek odchodów ptaków morskich, martwych zwierząt, piór, skorupek jaj i piasku odkładający się na obszarach, na których ptactwo morskie zbiera się na ograniczonych przestrzeniach. Pokarm zapewniają im zimne prądy oceaniczne, bogate w ławice sardynek, barwen i makreli. Suchy klimat, spowodowany zimnymi prądami, sprzyja odkładaniu się Guano i zatrzymywaniu jego składników odżywczych ze względu na niski poziom wymywania. Dzięki specjalnej recepturze i sprawdzonej mieszance składników naturalnych Ziołovit: • promuje rozwój korzystnych mikroorganizmów glebowych które zwalczają mikroby chorobotwórcze. • nie zachęca do kwitnienia. Zioła są najsmaczniejsze przed zakwitnięciem rośliny. • umożliwia wzrost zdrowych, zielonych liści i mocnych łodyg. • zwiększy urodzajność gleby/podłoża. • wzbogaci ziemię w składniki odżywcze. • zapewni stabilny dopływ składników odżywczych bez nagłych wzrostów stężania nawozu, zapobiegając w ten sposób poparzeniu delikatnych korzeni ziół. • zwiększy intensywność zapachu i smaku Opakowanie: butelka 300 ml (opakowanie zbiorcze 8 szt /)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

ZD-NAWÓZ ZIOŁOVIT NATURALNY DO ZIÓŁ 300ML

ZD-NAWÓZ ZIOŁOVIT NATURALNY DO ZIÓŁ 300ML