ZD-KONEWKA IGŁOVIT 950ML NAWÓZ

Kod produktu: TW000819

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Konewka Igłovit to wygodny w stosowaniu i gotowy do użycia produkt, dzięki któremu nawożenie staje się równie łatwe, co podlewanie. Produkt może być stosowany do wszystkich roślin iglastych. Zawiera składniki, które uzupełniają braki mikroelementów w glebie, co umożliwia roślinom lepsze przyswajanie składników pokarmowych. Nawóz do iglaków Konewka Igłowit zawiera kobalt i magnez – składniki zapobiegające brązowieniu igieł. Skład: N 15 Produkt dostępny w opakowaniu o pojemności 950 ml (kanister) z rozpylaczem. (opakowanie zbiorcze 6szt/karton)
Opakowanie zawiera około 60 dawek nawozowych. Dostępna jest również dodatkowa porcja płynu, pozwalająca uzupełnić opróżniony kanister. Stosowanie: Nawozu do iglaków Konewka Igłovit używa się od początku marca do końca września, podlewając każdą roślinę przez kilka sekund (w zależności od wielkości).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

ZD-KONEWKA IGŁOVIT 950ML NAWÓZ

ZD-KONEWKA IGŁOVIT 950ML NAWÓZ