Zobacz większe

WOKAS-ZIEMIA POD TRAWNIKI 50L MASTERRA

Kod produktu: TW008549

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Ziemia pod trawniki Masterra jest gotowym produktem do wysiewu trawy sporządzonym z odpowiednio skomponowanej mieszanki torfów wysokich, ziemi kompostowanej, piasku drenażowego oraz wzbogacony wysokowydajnym nawozem wieloskładnikowym. Poprawia strukturę gleby i zapewnia idealne warunki zarówno do zakładania nowych trawników jak i regeneracji już istniejących. Trzeba pamiętać, że zastosowanie ziem kompostowanych sprzyja podwyższeniu sorpcyjności co pozwala na rzadsze podlewanie w stosunku do innych ziem ogrodniczych. Dzięki wysokiej zawartości żelaza i potasu zwiększa odporność trawy na choroby oraz przeciwdziała wzrostowi mchu. Produkt posiada pH w przedziale 5,5 – 6,5. Cechy produktu: Zwiększony dodatek ziemi kompostowej powoduje lepsze utrzymywanie wilgoci Przepuszczalna struktura Zwiększona zawartość potasu i żelaza wzmacnia trawnik i zapobiega porostowi mchu Dostępność: 50l/48 szt. na palecie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

WOKAS-ZIEMIA POD TRAWNIKI 50L MASTERRA

WOKAS-ZIEMIA POD TRAWNIKI 50L MASTERRA