Zobacz większe

WOKAS-ZIEMIA DO RÓŻ 20L MASTERA

Kod produktu: TW008381

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Ziemia do róż Masterra to gotowa do użytku organiczna ziemia przygotowana specjalnie z myślą o różach. Sporządzona z ziemi kompostowanej, torfów wysokich, przekompostowanej kory sosnowej, odpowiednio wzbogacona w wieloskładnikowy nawóz bogaty w niezbędne mikro- i makroelementy. Odpowiednie proporcje składników zapewniają optymalne warunki rozwoju oraz obfitego kwitnienia róż. Trzeba pamiętać, że zastosowanie ziem kompostowanych sprzyja podwyższeniu sorpcyjności co pozwala na rzadsze podlewanie w stosunku do innych ziem ogrodniczych. Przeznaczona do amatorskiej uprawy róż w gruncie, pojemnikach i donicach. Produkt posiada pH w przedziale 5,5 – 6,8. Cechy produktu: Zwiększony dodatek ziemi kompostowej powoduje lepsze utrzymywanie wilgoci Zwiększona dawka nawozów wieloskładnikowych wzmacnia kwitnienie i wybarwienie kwiatów Dostępność: 20l/ 120szt. na palecie, 50l/48 szt. na palecie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

WOKAS-ZIEMIA DO RÓŻ 20L MASTERA

WOKAS-ZIEMIA DO RÓŻ 20L MASTERA