Zobacz większe

WOKAS-ZIEMIA DO IGLAKÓW MASTERRA 50L

Kod produktu: TW008545

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Ziemia do iglaków Masterra przygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszanki torfów wysokich, przekompostowanej kory sosnowej, ziemi kompostowanej, wzbogacona w nawóz wieloskładnikowy bogaty w niezbędne mikro- i makroelementy. Przeznaczona jest do uprawy drzew i krzewów iglastych t.j. sosny, świerki, modrzewie, tuje, cyprysiki, jałowce w donicach i w gruncie. Można także stosować do innych roślin kwaśnolubnych. Zawiera dodatkową dawkę magnezu, co wpływa na ładne zabarwienie igieł. Produkt posiada pH w przedziale 4,5 – 5,5. Cechy produktu: Przepuszczalna struktura Zwiększona zawartość magnezu i żelaza powoduje intensywne wybarwienie igieł Dostępność: 50l/48 szt. na palecie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

WOKAS-ZIEMIA DO IGLAKÓW MASTERRA 50L

WOKAS-ZIEMIA DO IGLAKÓW MASTERRA 50L