Promocja
AZOFOSKA 20KG GRANULAT

AZOFOSKA 20KG GRANULAT

Kod produktu: TW001429

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Azofoska GRANULAT Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie. Azofoska granulat to: szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych; bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki; niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów; najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.   Azofoska gwarantuje: piękne i zdrowe rośliny oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin skuteczność oraz łatwą aplikację Dostępne gramatury: worek -1 kg,worek -5 kg,worek -10 kg,worek -20 kg,worek -25 kg, karton-1kg, wiadro-4kg, SPOSÓB STOSOWANIA: Nawożenie doglebowe -  przez cały okres wegetacji, podlewanie wokół korzeni. Nawożenie dolistne – gdy rośliny są słabe, zaniedbane, słabo wybarwione, słabo kwitną.   Unikać podlewania kwiatów i pąków kwiatowych oraz nie nawozić w pełnym słońcu.   Uwaga: ewentualne zbrylanie się produktu jest zjawiskiem naturalnym. Nawóz należy dokładnie rozkruszyć przed użyciem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

AZOFOSKA 20KG GRANULAT

AZOFOSKA 20KG GRANULAT