CALISTA-STERILE CAT 12KG

Kod produktu: TW008094

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Sterile Cat Karma dla kotów po sterylizacji - bogata w ryż i kurczaka Karma skomponowana z myślą o potrzebach kotów wysterylizowanych, u których po zabiegu może nastąpić spowolnienie metabolizmu, co skutkuje przybieraniem na wadze. Zastosowane składniki i zwiększona zawartość włókna pokarmowego w karmie sprawiają, że kot wcześniej odczuwa sytość, co wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała. Dzięki temu Twój kot zachowa zdrową sylwetkę i będzie cieszył się dobrym samopoczuciem. Dodatek prebiotyku (inuliny) redukuje tworzenie się kul włosowych. Wyższa zawartość sodu i zmniejszona ilość popiołu przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka występowania kamieni nerkowych. ZALETY STERILE CAT: Dzięki dodatkowi świeżego oleju z łososia Twój kot posiada zdrową skórę i lśniącą sierść, Zoptymalizowana receptura pomaga w utrzymaniu stałej masy ciała w przypadku mniej aktywnych kotów, Niska zawartość magnezu i fosforu, w połączeniu z wysoką zawartością sodu, poprawia pracę układu moczowego, Dzięki użyciu wysokiej jakości surowców i niskiej zawartości popiołu, karma ta jest optymalnie trawiona, Dodatek inuliny (źródło FOS) sprawia, iż unikamy rozwoju kul włosowych. SKŁAD: Mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego (w tym min. 50% kurczaka), zboża (w tym min. 15% całych ziaren pszenicy i 15% ryżu), białka pochodzenia roślinnego, surowce pochodzenia roślinnego (min. 0,3% inuliny), oleje i tłuszcze, drożdże, ryby i surowce pochodzenia rybnego, minerały.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

CALISTA-STERILE CAT 12KG

CALISTA-STERILE CAT 12KG