AGROSIMEX-NAWÓZ DO SURFINII I PELARGONII 0,3 KG

Kod produktu: TW008108

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

NAWÓZ WE z siarką i mikroskładnikami pokarmowymi Typ: nawóz NPK Nawóz do pelargonii, surfinii, begonii, fuksji, sundewilii, hortensji, azalii, róż i innych roślin ozdobnych kwitnących jest nawozem zawierającym wszystkie makro i mikroelementy gwarantujące silny rozwój pąków kwiatowych i intensywną barwękwiatów. Regularne stosowanie nawozu zapewnia obfite i długie kwitnienie. Zastosowanie: Nawóz należy stosować w dawce 1-1,5g/1L wody co 3-7 dni (pelargonie, surfinie, begonie, fuksje, róże) od wytworzenia pierwszych pąków kwiatowych do końca kwitnienia. Nawóz ten polecamy także do nawożenia roślin ozdobnych kwitnących w domu (lilie, storczyki, azalie itp.) w dawce 1g/L wody co 7-14 dni. Pierwszy raz nawozimy po wytworzeniu pędów kwiatowych.Płaska miarka nawozu wystarcza na 5 L wody. Opakowanie nawozu wystarcza na200-300L wody. Kalendarz nawożenia roślin ozdobnych kwitnących nawozami z serii „Twój ogród”. Jeżeli chcą Państwo mieć najpiękniejsze kwiaty, które będą prawdziwą ozdobą domu, balkonu lub tarasu polecamy zastosować wczesną wiosną nawozy: „Twój ogród – ROSAHUMUS – nawóz poprawiający żyzność gleb” w dawce 1-2 g/L wody oraz „Twój Ogród nawóz do kwiatów zielonych” który zapewni dużą ilość liści i bujny wzrost roślin. SKŁAD: 8% azotu (N) całkowitego, w tym: 6% azotu (N) azotanowego, 1% azotu (N) amonowego i 1% azotu (N) amidowego; 24% pięciotlenku fosforu (P2O5) rozpuszczalnego w wodzie; 34% tlenku potasu (K2O) rozpuszczalnego w wodzie; 2% tlenku magnezu (Mg2O) rozpuszczalnego w wodzie; 0,01% boru (B) rozpuszczalnego w wodzie; 0,0075% miedzi (Cu) rozpuszczalne] w wodzie, 0,026% żelaza (Fe) rozpuszczalnego w wodzie; 0,032% manganu (Mn) rozpuszczalnego w wodzie; 0,023% cynku (Zn) rozpuszczalnego w wodzie. Miedź, żelazo, mangan i cynk schelatowane za pomocą EDTA. Stabilnośćfrakcji schelatowanej w zakresie pH 2-8. CHARAKTERYSTYKA: całkowicie rozpuszczalny w wo­dzie nawóz mineralny, przeznaczony do nawożenia roślin ozdobnych kwitnących: pelargonia, surfinia, be­gonia, fuksja, sundewilla, hortensja, storczyk, azalia, itp. INSTRUKCJA PRZECHOWYWANIA I TRANSPORTO­WANIA: Nawóz przechowywać w zamkniętych, orygi­nalnych opakowaniach, w pomieszczeniach suchych, z dala od żywności i pasz, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W czasie przechowywania i transportu chronić przed ciepłem, bezpośrednim nasłonecznieniem, zawilgoceniem i mechanicznym uszkodzeniem opako­wań. W razie przypadkowego spożycia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Miejsca zanieczyszczone nawozem obficie spłukać wodą. Okres ważności: przy zachowaniu określonych wyżej warunków przechowywania - bezterminowo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

AGROSIMEX-NAWÓZ DO SURFINII I PELARGONII 0,3 KG

AGROSIMEX-NAWÓZ DO SURFINII I PELARGONII 0,3 KG