Zobacz większe

AGROSIMEX-INSECTI CAPS TWÓJ OGRÓD

Kod produktu: TW007916

(+48) 62 764 64 95
(+48) 62 768 72 00

zamowienia@semikalisz.plGodziny pracy

Pn.: - Pt.: 8:00 - 16:00

Sb.: 8:00 - 14:00

Kapsułki InsectiCaps™ to naturalny produkt zawierający skoncentrowane wyciągi roślinne. Substancje te zawarte są w kapsułce rozpuszczalnej pod wpływem wody oraz wilgotności w glebie. Jest to preparat wspomagający w uprawie roślin ozdobnych, sadowniczych, warzywnych w uprawie polowej i w pomieszczeniach zamkniętych. Kapsułki InsectiCaps™ mogą być stosowane doglebowo oraz dolistnie. Substancja aktywna: 100% oleje roślinne, kapsułka z żelatyny i gliceryny. Opis stosowania: Kapsułki InsectiCaps™ mogą być stosowane w ogrodach, na balkonach i tarasach oraz w pomieszczeniach zamkniętych w celu wspomagania ochrony roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych. Preparat można stosować łącznie z chemicznymi środkami ochrony roślin i z nawozami w celu zwiększenia skuteczności zabiegu poprzez lepsze rozprowadzenie cieczy roboczej. Kapsułki można stosować przez cały rok. Działanie: Kapsułki InsectiCaps™ pozostają w glebie przez kilka tygodni, wspomagając ochronę roślin przed szkodnikami. Kapsułki można aplikować co około 4 tygodnie, w zależności od warunków pogodowych i występowania szkodników. Preparat można stosować zarówno do zabiegów zapobiegawczych, jak i interwencyjnych. Dawkowanie: W gruncie: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 10 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią. Ilość podanych kapsułek należy dopasować do wielkości roślin według wskazań w poniższej tabeli. W donicach: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 5 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią. Używać 1 kapsułkę na około 5 litrów ziemi. Dolistnie: rozpuścić 4 kapsułki w 1 L cieczy roboczej. Wysokość rośliny: Ilość Kapsułek 50 cm- 1 kapsułka 100 cm- 2 kapsułki 150 cm- 3 kapsułki 200 cm- 4 kapsułki 250 cm- 5 kapsułek 300 cm- 7 kapsułek 350 cm- 9 kapsułek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie.  Klienci otrzymują informację o przyjęciu zamówienia i jego realizacji, mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie od wysłania do dostarczenia.

Wszystkie zamówione towary zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu gotowe są do użytkowania bezpośrednio po rozpakowaniu.

Transport własny SEMI sp. z o.o. 

W terminach podanych w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia

Przesyłka kurierem DPD

Dostawa dostępna przy zamówieniach powyżej 500 zł

Odbiór w siedzibie sklepu.

Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu (Zachodnia 2, 62-800 Kalisz).

Napisz opinię

AGROSIMEX-INSECTI CAPS TWÓJ OGRÓD

AGROSIMEX-INSECTI CAPS TWÓJ OGRÓD